Сликовница Little Mouse Finds A Friend

Додади коментар

Сликовница Little Mouse Finds A Friend

Сликовница Little Mouse Finds A Friend

500,00 ден.
Шифра на производ: 7265128

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

"Сликовница со тврд повез на англиски јазик. Малиот глушец е гладен и му студи. Светлата на фармата го мамат кон храна и топлина, но за да влезе внатре ќе треба да биде доволно храбар да помине покрај кучето и страшната мачка. Одлична приказна за читањеза помали деца или самостојно читање за постари деца. ISBN: 9780857265128"

Производител

Алигатор

Останати производи од оваа група

Во кошничка

600,00 ден.
Во кошничка

280,00 ден.
Во кошничка

750,00 ден.
Во кошничка

580,00 ден.
Во кошничка

165,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места