Сликовница со налепници Dinosaur

Додади коментар

Сликовница со налепници Dinosaur

Сликовница со налепници Dinosaur

180,00 ден.
Шифра на производ: 7396407

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

"Дознајте сè за нашите омилени праисториски суштества со оваа книга со налепници исполнета со факти. Потоа создадете своја сопствена колекција на налепници за диносауруси - едноставно ставете ја секоја налепница за повеќекратна употреба на правилното место. 9781842396407 англиски јазик"

Производител

Алигатор

Останати производи од оваа група

Во кошничка

750,00 ден.
Во кошничка

580,00 ден.
Во кошничка

165,00 ден.
Во кошничка

370,00 ден.
Во кошничка

430,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места