Сликовница Magic Skeleton: Dinosaurs

Додади коментар

Сликовница Magic Skeleton: Dinosaurs

Сликовница Magic Skeleton: Dinosaurs

750,00 ден.
Шифра на производ: 7501479

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 5 Велес
Бр. 6 Струмица
Бр. 8 Кочани
Бр. 9 Битола
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 18 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 24 Куманово
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 29 Кавадарци
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

"Повлечете ги јазичињата за да ги оживеете скелетите на диносаурусите! Придружете им се на Том и татко му на нивното патување во Музејот на диносаурусите и видете ги скелетите на пет различни диносауруси: Трицератопс, Стегосаурус, Коритосаурус и Апатосаурус и моќниот Т. Рекс! Ѕирнете во неверојатниот албум на Том за да прочитате забавни факти за секој диносаурус, да дознаете што значат нивните имиња, што јаделе, колку тежат и многу повеќе! Потоа, повлечете го јазичето за да ги оживеете скелетите! 9781847501479 англиски јазик"

Производител

Алигатор

Останати производи од оваа група

Во кошничка

290,00 ден.
Во кошничка

90,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
Во кошничка

360,00 ден.
Во кошничка

190,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места