Сликовница со налепници Dinosaur

Додади коментар

Сликовница со налепници Dinosaur

Сликовница со налепници Dinosaur

440,00 ден.
Шифра на производ: 7243841

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

"Патуваме во земјата на диносаурусите со оваа книга со налепници за диносауруси! Преполна со над 1000 дино-тастични налепници и многу забавни активности. Ќе уживате во многу возбудливи авантури откривајќиќи моќните диносауруси. ISBN: 9781788243841"

Производител

Алигатор

Останати производи од оваа група

Во кошничка

305,00 ден.
Во кошничка

1100,00 ден.
Во кошничка

400,00 ден.
Во кошничка

370,00 ден.
Во кошничка

165,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места