Сликовница со активности Bible Stories

Додади коментар

Сликовница со активности Bible Stories

Сликовница со активности Bible Stories

570,00 ден.
Шифра на производ: 7240031

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

"Со оваа фантастична подлога за уметници со голем формат ќе ги научи децата за библиските приказни додека бојат! На децата ќе им се допаднат едноставните илустрации, додека возрасните можат да помогнат да ги запознаат со Библијата на забавен и креативен начин. Со 40 еднострани страници за боење, три крупни боички со две бои, рачка за носење и цврста задна подлога. 27.8cm x 1.0cm x 36.2cm ISBN: 9781788240031"

Производител

Алигатор

Останати производи од оваа група

Во кошничка

750,00 ден.
Во кошничка

210,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
Во кошничка

370,00 ден.
Во кошничка

320,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места