Додади коментар

Книга со активности Animal Detective Dog

Книга со активности Animal Detective Dog

180,00 ден.
Шифра на производ: 7260321

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

"Ако сакате кучиња, тогаш оваа книга е за вас. Оваа книга содржи 70 налепници од сите форми и големини кои можат да се користат за домашни задачи или учебници, како и на многу други места. Книгата е со димензии 21 x 29,5 cm и е погодна за деца над 3 години. ISBN: 9780857260321 англиски јазик"

Производител

Алигатор

Останати производи од оваа група

Во кошничка

420,00 ден.
Во кошничка

480,00 ден.
Во кошничка

1300,00 ден.
Во кошничка

700,00 ден.
Во кошничка

420,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места