Додади коментар

Книга со активностиAnimal Detective Farm

Книга со активностиAnimal Detective Farm

180,00 ден.
Шифра на производ: 7260345

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

"Со повеќе од 70 налепници за повеќекратна употреба во боја и фасцинантни факти за фармите, оваа книга ќе се ужива одново и одново. Откријте факти за земјоделските култури и земјоделските машини, чудните и прекрасни раси на животни и повеќе во оваа книга со димензии 21 x 29,5 cm погодна за деца над 3 години. ISBN: 9780857260338"

Производител

Алигатор

Останати производи од оваа група

Во кошничка

1300,00 ден.
Во кошничка

700,00 ден.
Во кошничка

420,00 ден.
Во кошничка

500,00 ден.
Во кошничка

500,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места