Додади коментар

Multi Level Positively Zen

Multi Level Positively Zen

420,00 ден.
Шифра на производ: 7244138

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

"Боенка за возрасни. Исполнета со прекрасни дизајни и сложени дезени, оваа боенка сигурно ќе обезбеди часови на релаксација и ослободување од стрес. Боењето е форма на медитација и оваа книга е преполна со слики што ќе ја овозможат вашата имагинација и ќе ви помогнат да го пронајдете вашиот зен. ISBN: 9781788244138"

Производител

Алигатор

Останати производи од оваа група

Во кошничка

600,00 ден.
510,00 ден.
Во кошничка

420,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.
Во кошничка

960,00 ден.
816,00 ден.
Во кошничка

1250,00 ден.
750,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места