Додади коментар

Споменар сет Paw Patrol

Споменар сет Paw Patrol

750,00 ден.
Шифра на производ: 7242981

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

"Бидете креативни со вашите омилени кученца за спасување и овој прекрасен комплет од Paw Patrol за правење Споменар што вклучува 6 листови шарена хартија, пар ножици, светкави налепници со скапоцени камења, шаблони, селотејп и тетратка. ISBN: 9781788242981"

Производител

Алигатор

Останати производи од оваа група

Во кошничка

750,00 ден.
Во кошничка

310,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
Во кошничка

690,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места