Мали ама корисни Ежето Боцко

Додади коментар

Мали ама корисни Ежето Боцко

Мали ама корисни Ежето Боцко

200,00 ден.
170,00 ден.
Шифра на производ: 7500112

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 5 Велес
Бр. 6 Струмица
Бр. 8 Кочани
Бр. 9 Битола
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 18 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 24 Куманово
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 29 Кавадарци
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Откријте ги авантурите на Боцко, милото еже кое се чувствува многу осамено. Тажен зашто секогаш е сам, Боцко решава да си побара другарчиња, но за жал, ги плаши сите со своите боцки на грбот. Никој не сака да му биде другарче, но еден ден... Прекрасна приказна која, исто така, открива колку се корисни малите животни во природата...

Повез

Тврд повез

Број на страници

20

Останати производи од оваа група

Во кошничка

190,00 ден.
161,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
136,00 ден.
Во кошничка

440,00 ден.
374,00 ден.
Во кошничка

295,00 ден.
251,00 ден.
Во кошничка

240,00 ден.
204,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места