Куфер Journey голем, сина боја

Додади коментар

Куфер Journey голем, сина боја

Куфер Journey голем, сина боја

7000,00 ден.
Шифра на производ: 2Г12284703

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Голем цврст куфер, што може да се прошири. Содржи 4 повеќенасочни двојни тркала. Направено од ABS. Неговата внатрешност е составена од висококвалитетна постава со разделник и џеб, комбинирана брава. Димензии: 76x54x30/33 cм. Тежина: 4,7 kг. Капацитет: 105,6/134,5 л.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

3000,00 ден.
Во кошничка

6000,00 ден.
Во кошничка

5500,00 ден.
Во кошничка

6000,00 ден.
Во кошничка

3000,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места