Куфер Mercury мал, црна боја

Додади коментар

Куфер Mercury мал, црна боја

Куфер Mercury мал, црна боја

6000,00 ден.
4800,00 ден.
Шифра на производ: 2Г12292201

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Цврст кабински куфер со 4 повеќенасочни двојни тркала. Супер лесен и погоден како рачен багаж. Направено од ABS. Неговата внатрешност е составена од висококвалитетна постава со разделник и џеб. Комбинирана брава. Димензии: 55x40x20 cм. Тежина: 2,8 kг. Капацитет: 38,3 л.

Производител

Габол

Останати производи од оваа група

Во кошничка

5500,00 ден.
4400,00 ден.
Во кошничка

5500,00 ден.
4400,00 ден.
Во кошничка

7000,00 ден.
5600,00 ден.
Во кошничка

6000,00 ден.
Во кошничка

6000,00 ден.
4800,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места