Додади коментар

Термо торба Batman

Термо торба Batman

1500,00 ден.
1050,00 ден.
Шифра на производ: 2ГР235311

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

"Термоторба за ужина. Има, 2 прегради, дополнителен ремен за рамо, рачка со патент што свети во темно. Материјал: полиестер 600D. Димензии: 24x9x20cм. "

Производител

Grafitti

Останати производи од оваа група

Во кошничка

680,00 ден.
578,00 ден.
Во кошничка

990,00 ден.
Во кошничка

400,00 ден.
Во кошничка

1400,00 ден.
980,00 ден.
Во кошничка

940,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места