Kреативен сет за изработка на нараквици-монистра

Додади коментар

Kреативен сет за изработка на нараквици-монистра

Kреативен сет за изработка на нараквици-монистра

680,00 ден.
Шифра на производ: 2С7457

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 5 Велес
Бр. 6 Струмица
Бр. 8 Кочани
Бр. 9 Битола
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 18 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 24 Куманово
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 29 Кавадарци
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

"Користејќи ги дрвените рамки за ткаење, децата можат да ги ткаат најубавите нараквици. Еластичниот конец лесно се протега преку рамката и со стаклените мониста можете да направите тенки и дебели нараквици. Децата можат да ги изберат своите омилени модели и бои. Овој сет не само што ви овозможува попладне за забава, туку исто така ја стимулира креативноста и фината моторика кај децата. Производот содржи: Разбој со дрвена рамка Мешавина од стаклена монистра Розова еластична нишка Златна нишка Игла за ткаење Инструкции"

Производител

Ses

Останати производи од оваа група

Во кошничка

990,00 ден.
Во кошничка

2350,00 ден.
1300,00 ден.
Во кошничка

570,00 ден.
Во кошничка

990,00 ден.
Во кошничка

80,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места