Додади коментар

Очила за сонце

Очила за сонце

490,00 ден.
Шифра на производ: 2А10504

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Очилата за сонце Martinelia ќе ги спасат вашите очи од светлото сонце и штетното ултравиолетово зрачење. И тие исто така ќе станат стилски додаток на секој изглед - на училиште, на прошетка, на посета и на одмор. Очилата може да се стават во ранец или чанта - за ова, во комплетот е вклучена и торбичка. Дури и ако надвор е облачно, светлата рамка со цветни дезени ќе биде стилски додаток на облеката на младата принцеза. Моделот е погоден за деца од 3 до 8 години. Очила се направени од издржлива, сигурна пластика, што ги прави многу лесни. Може да се носат со часови, нема да остават траги на мостот на носот. За да се грижите за леќите ќе ви треба мека крпа.

Производител

IDC

Останати производи од оваа група

Во кошничка

150,00 ден.
Во кошничка

490,00 ден.
Во кошничка

480,00 ден.
Во кошничка

490,00 ден.
Во кошничка

480,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места