Додади коментар

Детски сет, лакови за нокти

Детски сет, лакови за нокти

150,00 ден.
Шифра на производ: 2А11102

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

" Лакови во пастелни бои за маникир и педикир. Која ја избирате денес? Лаковите за девојчиња од Мартинелиа Crash Duo се производи на база на вода кои се безбедни за употреба за деца. Во едно пакување има 2 лакови во асортиман од 4,5 мл"

Производител

IDC

Останати производи од оваа група

Во кошничка

480,00 ден.
Во кошничка

490,00 ден.
Во кошничка

150,00 ден.
Во кошничка

490,00 ден.
Во кошничка

480,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места