Додади коментар

Џебно огледалце

Џебно огледалце

250,00 ден.
212,00 ден.
Шифра на производ: 2А80092

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 5 Велес
Бр. 6 Струмица
Бр. 8 Кочани
Бр. 9 Битола
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 18 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 24 Куманово
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 29 Кавадарци
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Секоја девојка треба да има мало џебно огледало, бидејќи тоа е важна за потребите во секојдневниот живот. Поправка на косата или шминка - има безброј намени. Многу е важно пакувањето на огледалото да биде убаво, бидејќи естетиката им е важна на девојките во сите ситници. Ова е задолжително за секоја девојка!

Производител

Magic Studio

Останати производи од оваа група

Во кошничка

40,00 ден.
Во кошничка

40,00 ден.
Во кошничка

90,00 ден.
Во кошничка

90,00 ден.
Во кошничка

80,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места