Додади коментар

Новогодишно Пактче

Новогодишно Пактче

590,00 ден.
Шифра на производ: 720231

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Новогодишното пактече ги соджи следните книги: Штрумфета, Миа обои со Миа(боенка), Тијана и незиниот верен другар, Совршено софпаѓање, Бенка, Сирена од рајскиот остров, Штрумфови - четири годишни времиња, Штрумфови - сите во училиште, Миа - книга со постери, Лути птици - колаче со изненадување, Лути птици - болшебен еликсир

Издавач

Просветно Дело

Останати производи од оваа група

Во кошничка

350,00 ден.
Во кошничка

590,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места