Додади коментар

Новогодишно Пактче

Новогодишно Пактче

590,00 ден.
Шифра на производ: 720232

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Новогодишното пакетче ги содржи книгите: Том и Џери забава со авиончиња, Том и Џери луда трка, Скуби-ду одгатнување на мистер, Скуби-ду здраво пирати, Бетмен - запознај се со супер хероите, Бен 10 прирачник исполнет со акција, Лути птици - чак има време, Лути птици- специјална мисија, Калимеро - спортска среда, Луни Тунес - којотот и брзата птица итрица, Луни Тунес - мапа на богатство, Штрумфови - штрумфовска олимпијада

Година на издавање

2024

Останати производи од оваа група

Во кошничка

350,00 ден.
Во кошничка

590,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места