Додади коментар

Гел пенкала 1/30

Гел пенкала 1/30

550,00 ден.
Шифра на производ: 2Г150043

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Голем сет од гел пенкала во торбичка за носење: 12 со светки, 6 неонски, 6 пастелни , 6 металик. Напишете ги најубавите букви или направете ги најубавите цртежи со овие 30 гел пенкала во сјајни, металик, неонски и пастелни бои.

Производител

Grafix

Останати производи од оваа група

Во кошничка

130,00 ден.
Во кошничка

100,00 ден.
Во кошничка

150,00 ден.
Во кошничка

60,00 ден.
Во кошничка

550,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места