Додади коментар

Табла + 4 креди

Табла + 4 креди

150,00 ден.
Шифра на производ: 2Г100052

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Табла за цртање со големина 20 x 16 см. Со оваа табла, децата можат да цртаат или вежбаат букви и бројки користејќи креда. Содржи четири креди во различни бои, како и сунѓер за детето лесно да го отстрани она што го направило и да почне од почеток.

Производител

Grafix

Останати производи од оваа група

Во кошничка

1490,00 ден.
Во кошничка

70,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
Во кошничка

800,00 ден.
Во кошничка

380,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места