Додади коментар

Kреативен сет за нокти

Kреативен сет за нокти

450,00 ден.
382,00 ден.
Шифра на производ: 2К18694

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

"Козметика создадена за деца на Clementoni. Фантастична козметичка чанта во форма на панда - балерина која ја крие тајната за супер шик уметност на нокти! Содржи: 2 лакови во боја и турпија! Здолништето на балерината е изработено од ткаенина, за козметичка чанта со примеси на гламур. Малите девојчиња ќе можат да се забавуваат создавајќи уметност за нокти според нивниот сопствен стил, развивајќи ја креативноста и умешноста. Козметичка чанта совршени нокти во секоја прилика! Возраст 7+."

Производител

Clementoni

Останати производи од оваа група

Во кошничка

780,00 ден.
468,00 ден.
Во кошничка

1100,00 ден.
935,00 ден.
Во кошничка

800,00 ден.
680,00 ден.
Во кошничка

750,00 ден.
Во кошничка

80,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места