Куфер Florida мал, сина

Додади коментар

Куфер Florida мал, сина

Куфер Florida мал, сина

6000,00 ден.
Шифра на производ: 2Г12312203

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Мек кабински куфер, со 4 повеќенасочни тркала супер лесен и погоден како рачен багаж. Составен од две висококвалитетни облоги со сепаратор. Направено од полиестер. Составен од две висококвалитетни облоги со сепаратор. Димензии на кабински куфер: 39,5x55x21 cm, тежина: 2,3 kg, капацитет: 38,5 L.

Производител

Габол

Останати производи од оваа група

Во кошничка

5500,00 ден.
Во кошничка

3000,00 ден.
Во кошничка

4500,00 ден.
Во кошничка

6000,00 ден.
Во кошничка

6000,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места