Додади коментар

Ранец, Capital

Ранец, Capital

3600,00 ден.
Шифра на производ: 2Г413157

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Ранец со заштита од кражба за лаптоп 15,6'', изработен од полиестер и синтетичка кожа, црн, водоотпорен. В Внатрешноста на ранецот е обложена , со преграда за лаптоп и организатор. Направено со материјал без ПВЦ. Димензии: 30x45x10 cm. Волумен: 12,7L.

Производител

Габол

Останати производи од оваа група

Во кошничка

6000,00 ден.
Во кошничка

6000,00 ден.
Во кошничка

6000,00 ден.
Во кошничка

999,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места