Другата Марта, 7 одд.

Додади коментар

Другата Марта, 7 одд.

Другата Марта, 7 одд.

200,00 ден.
Шифра на производ: 9200139

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

"Втор дел на романот Марта „Другата Марта“ е само продолжение на приказната, но читателите можат да ја доживеат и како засебен роман со нови заплети и расплети, со разрешување на многу загатки и чуденки што ги носи тинејџерската возраст."

Автор

Горјан Петревски;

Останати производи од оваа група

Во кошничка

270,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места