Додади коментар

Балон, вреќа

Балон, вреќа

650,00 ден.
Шифра на производ: 2Р051

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Балонот Jurassic World Dominion T.Rex е недвижна гума за воодушевување на младите. T.Rex се надува до околу 80 cm големина и е идеален за удирање, скокање и играње со него! На љубителите на Jurassic World Dominion ова ќе им се допадне како декорација за забава со тема диносауруси или како подарок. Лесно се надувува и нуди повеќечасовна забава со скокање бидејќи балонот е тешко да се преврти!

Производител

RMS

Останати производи од оваа група

Во кошничка

100,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
Во кошничка

100,00 ден.
Во кошничка

140,00 ден.
Во кошничка

100,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места