Подлога за сложувалки

Додади коментар

Подлога за сложувалки

Подлога за сложувалки

750,00 ден.
Шифра на производ: 2Р1056

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Овој револуционерен нов систем за складирање на сложувалка е неопходност за секој страственик на сложувалки! Обврзана да ви заштеди еден тон време и еден тон хаос, оваа подлога за складирање ви овозможува лесно да ја транспортирате и движите вашата сложувалка! Нема повеќе да се грижите каде да ја оставите незавршената сложувалка или дали може да изгубите парчиња кога ја туркате во агол - оваа подлога се грижи за тоа. Приближна големина е 127cm x 48cm.

Производител

RMS

Останати производи од оваа група

Во кошничка

1300,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
Во кошничка

550,00 ден.
Во кошничка

390,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места