Додади коментар

Пенкала 6, гел

Пенкала 6, гел

120,00 ден.
Шифра на производ: 2Р0034

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Овој сет е збир од 6 висококвалитетни пенкала кои се совршени за да додадете сјај на секој проект. Со мазно гел мастило кое без напор се лизга по хартијата, овие пенкала се идеални за пишување и цртање. Живописните блескави бои додаваат забавен и разигран елемент на секој дизајн. Пенкалата доаѓаат во проѕирна пластична кутија за лесно складирање и организација.

Производител

RMS

Останати производи од оваа група

Во кошничка

200,00 ден.
Во кошничка

60,00 ден.
Во кошничка

110,00 ден.
Во кошничка

20,00 ден.
Во кошничка

450,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места