Бинго сложувалка, Paw Patrol

Додади коментар

Бинго сложувалка, Paw Patrol

Бинго сложувалка, Paw Patrol

350,00 ден.
Шифра на производ: 2Р0061

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Љубителите на Paw Patrol ќе ја сакаат оваа забавна божиќна бинго сложувалка! Секое парче е полно со брендирање и бои на Paw Patrol, со божиќно посипување! Совршен подарок! За возраст од 3+.

Производител

RMS

Останати производи од оваа група

Во кошничка

550,00 ден.
Во кошничка

750,00 ден.
Во кошничка

1900,00 ден.
Во кошничка

900,00 ден.
Во кошничка

550,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места