Додади коментар

Божиќен календар, L.O.L.

Божиќен календар, L.O.L.

990,00 ден.
Шифра на производ: 2Р0206

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Подгответе се за највозбудливото одбројување до Божиќ со L.O.L. Изненадување-детски сензорен адвентен календар. Овој календар за доаѓање со прозорчиња содржи 25 изненадувања исполнети со разнобојна козметика за да го направат времето за капење пријатно и сетилно искуство за деца под 5 години. Календарот е дизајниран со забавна квадратна форма и е украсен со ликови од L.O.L.

Производител

RMS

Останати производи од оваа група

Во кошничка

2350,00 ден.
1997,00 ден.
Во кошничка

990,00 ден.
693,00 ден.
Во кошничка

570,00 ден.
Во кошничка

750,00 ден.
Во кошничка

80,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места