Додади коментар

Споменар сет, Harry Potter

Споменар сет, Harry Potter

160,00 ден.
Шифра на производ: 2Р5938

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Дневник кој совршено ги штити вашите тајни - на крајот на краиштата, тој доаѓа од самиот Хари Потер! Благодарение на неговата минијатурна големина, можете да го носите со себе каде и да одите, секогаш подготвени да запишете магични моменти. Во комплетот дневник има и мини пенкало, за да можете веднаш да ги запишете вашите мисли.

Производител

RMS

Останати производи од оваа група

Во кошничка

350,00 ден.
Во кошничка

750,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
Во кошничка

150,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места