Додади коментар

Паричник, Peppa pig

Паричник, Peppa pig

150,00 ден.
Шифра на производ: 2Р2193

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Смејте се на вашиот пат до просперитет со чантата за монети Peppa Pig Surprise! Овој чуден паричник сигурно ќе ви ја оствари банката и заштедата од соништата, со многу простор за сиот ваш резервен кусур! Одличен начин да заштедите за вашата следна авантура.

Производител

RMS

Останати производи од оваа група

Во кошничка

300,00 ден.
Во кошничка

610,00 ден.
Во кошничка

300,00 ден.
Во кошничка

800,00 ден.
Во кошничка

850,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места