Додади коментар

Креда спреј

Креда спреј

150,00 ден.
Шифра на производ: 2Р0968

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Трансформирајте го вашиот обичен тротоар во живописно платно со креда спреј! Без разлика дали сакате да одбележите посебна пригода со уникатен поздрав или само сакате да ја покажете вашата креативна страна,Street Chalk Spray веподдржува! Затоа, размрдајте го вашето соседство и дајте храбра изјава со овој впечатлив ефект!

Производител

RMS

Останати производи од оваа група

Во кошничка

40,00 ден.
Во кошничка

490,00 ден.
Во кошничка

50,00 ден.
Во кошничка

100,00 ден.
Во кошничка

50,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места