Додади коментар

Ранец училиштен Ball

Ранец училиштен Ball

2100,00 ден.
Шифра на производ: 2Г234866

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Ранец училиштен. Неговиот термоформиран заден дел нуди удобност и идеална заштита за амортизирање на предметите внатре. Вклучува идентификатор на името. Водоотпорен материјал. Основа со заштитник за зајакнување. Направено од материјал без ПВЦ, со ткаенина со висока густина. Димензии: 31x41x12 cm.

Производител

Габол

Останати производи од оваа група

Во кошничка

850,00 ден.
Во кошничка

400,00 ден.
Во кошничка

300,00 ден.
Во кошничка

750,00 ден.
Во кошничка

1700,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места