Моите другарчиња диносауруси

Додади коментар

Моите другарчиња диносауруси

Моите другарчиња диносауруси

495,00 ден.
346,00 ден.
Шифра на производ: 7100202

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Си чул ли некогаш да се зборува за овие стари џинови како што се диносаурусите? Не? Тогаш ова е вистинската книга за тебе! Подготви се внимателно, ќе се втурнеш во еден свет каде што сѐ е големо! Добредојде во праисторискиот свет на диносаурусите!

Издавач

Просветно Дело

Повез

Тврд

Јазик

Македонски

Година на издавање

2012

Број на страници

16

Димензии

30,50x24,50x2,00

Тежина гр.

800,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

135,00 ден.
94,00 ден.
Во кошничка

100,00 ден.
70,00 ден.
Во кошничка

190,00 ден.
133,00 ден.
Во кошничка

190,00 ден.
133,00 ден.
Во кошничка

110,00 ден.
77,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места