Вонземјанинот Оли

Додади коментар

Вонземјанинот Оли

Вонземјанинот Оли

350,00 ден.
245,00 ден.
Шифра на производ: 7100436
ISBN: 978-9989-0-0867-2

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 5 Велес
Бр. 6 Струмица
Бр. 8 Кочани
Бр. 9 Битола
Бр. 11 Тетово
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 16 Скопје, Лептокарија
Бр. 17 Струга
Бр. 18 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Центар
Бр. 24 Куманово
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 29 Кавадарци
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе

Авантурите на Андреј и Јана, доживеј ги и ти, преку страниците на Ѕирни и отвори, и додека тие го следат мистериозниот летечки објект се соочуваат со огромниот вонземјанин!

Повез

Тврд

Јазик

Македонски

Година на издавање

2010

Број на страници

14

Димензии

28,00x26,00x1,00

Тежина гр.

715,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

190,00 ден.
133,00 ден.
Во кошничка

110,00 ден.
77,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.
140,00 ден.
Во кошничка

100,00 ден.
70,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
112,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места