Самовилата за запчиња Биби

Додади коментар

Самовилата за запчиња Биби

Самовилата за запчиња Биби

350,00 ден.
245,00 ден.
Шифра на производ: 7100437
ISBN: 978-9989-0-0868-9

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Следи ја Биби низ страниците на Ѕирни и отвори, и додека таа се обидува да го најде патот за да се врати дома, патем сретнува пиратско богатство и вештерки!

Издавач

Просветно Дело

Повез

Тврд

Јазик

Македонски

Година на издавање

2010

Број на страници

16

Димензии

28,00x26,00x1,00

Тежина гр.

712,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

160,00 ден.
112,00 ден.
Во кошничка

199,00 ден.
139,00 ден.
Во кошничка

199,00 ден.
139,00 ден.
Во кошничка

135,00 ден.
94,00 ден.
Во кошничка

100,00 ден.
70,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места