Каролина - палавото кравче

Додади коментар

Каролина - палавото кравче

Каролина - палавото кравче

250,00 ден.
125,00 ден.
Шифра на производ: 7100251
ISBN: 9989-0-0482-Х

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Каролина е мошне палаво кравче. Постојано прави бељи, но секогаш знае како да и биде простено

Издавач

Просветно Дело

Повез

Тврд

Јазик

Македонски

Година на издавање

2006

Број на страници

10

Димензии

30,00x30,00x1,00

Тежина гр.

450,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

145,00 ден.
101,00 ден.
Во кошничка

190,00 ден.
133,00 ден.
Во кошничка

210,00 ден.
147,00 ден.
Во кошничка

199,00 ден.
139,00 ден.
Во кошничка

150,00 ден.
105,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места