Јас зборувам англиски - звучна

Додади коментар

Јас зборувам англиски - звучна

Јас зборувам англиски - звучна

756,00 ден.
Шифра на производ: 7100578
ISBN: 978-88-09-79440-5

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Со помош на овој англиски разговорник ќе научиш многу реченици и фрази на англиски јазик на забавен и едукативен начин. Притисни на кое било копче и слушни го изговорот, потоа обиди се да го изговориш на ист начин!

Издавач

Просветно Дело

Повез

Тврд

Јазик

Македонско - Англиски

Година на издавање

2016

Број на страници

24

Димензии

26,00x23,00x2,00

Тежина гр.

710,00

Писмо

Кирилица - Латиница

Останати производи од оваа група

Во кошничка

490,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
Во кошничка

650,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
Во кошничка

840,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места