Додади коментар

Мачорот во чизми - Puss in boots

Мачорот во чизми - Puss in boots

60,00 ден.
42,00 ден.
Шифра на производ: 7100918
ISBN: 5-310-189-022-829

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек

Јазик

Македонско - англиски

Година на издавање

2015

Број на страници

8

Димензии

25,50x19,00x0,10

Тежина гр.

53,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

60,00 ден.
42,00 ден.
Во кошничка

165,00 ден.
115,00 ден.
Во кошничка

60,00 ден.
42,00 ден.
Во кошничка

60,00 ден.
42,00 ден.
Во кошничка

60,00 ден.
42,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места