Влечуги - чудесниот свет на животните

Додади коментар

Влечуги - чудесниот свет на животните

Влечуги - чудесниот свет на животните

250,00 ден.
Шифра на производ: 9100821
ISBN: 978-9989-30-915-1

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Запознајте го чудесниот свет на животните и дознајте сѐ што ве интересира за влечугите.

Издавач

Просветно Дело

Повез

Тврд

Јазик

Македонски

Година на издавање

2009

Број на страници

35

Димензии

30,50x21,50x1,00

Тежина гр.

460,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

160,00 ден.
136,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
136,00 ден.
Во кошничка

490,00 ден.
416,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
136,00 ден.
Во кошничка

1200,00 ден.
840,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места