Додади коментар

Дивите лебеди

Дивите лебеди

40,00 ден.
Шифра на производ: 7100190
ISBN: 978-9989-0-0570-1

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Автор

Ханс Кристијан Андерсен;

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек

Јазик

Македонски

Година на издавање

2014

Број на страници

16

Димензии

15,00x11,00x0,20

Тежина гр.

33,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

170,00 ден.
119,00 ден.
Во кошничка

55,00 ден.
38,00 ден.
Во кошничка

40,00 ден.
Во кошничка

120,00 ден.
84,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
112,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места