Алиса во земјата на чудата

Додади коментар

Алиса во земјата на чудата

Алиса во земјата на чудата

250,00 ден.
Шифра на производ: 7100279
ISBN: 978-9989-0-0796-5

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

„Дали знаеш дека во Земјата на чудата сретнав мачор кој полека исчезнувал..но зад себе на дрвото ја заборавил својата насмевка? А и една печурка која, ако каснеш од неа...добиваш џиновска големина!“ Чудесни сетови заробени во книга: волшебни авантури што можеш да ги доживееш само во светот на приказните!

Автор

Луис Карол;

Издавач

Просветно Дело

Повез

Тврд

Јазик

Македонски

Година на издавање

2010

Број на страници

16

Димензии

28,50x21,50x1,00

Тежина гр.

365,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

490,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
Во кошничка

295,00 ден.
Во кошничка

490,00 ден.
Во кошничка

550,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места