Авантурите на пиленцето Пипо

Додади коментар

Авантурите на пиленцето Пипо

Авантурите на пиленцето Пипо

210,00 ден.
168,00 ден.
Шифра на производ: 7100700
ISBN: 9989-0-0248-7

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Издание за деца кое раскажува за авантурите на пиленцето Пипо. Прочитајте ја оваа неверојатна приказна и забавувајте се со пиленцето Пипо!

Издавач

Просветно Дело

Повез

Тврд

Јазик

Македонски

Број на страници

32

Димензии

28,50x22,30x1,00

Тежина гр.

364,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

120,00 ден.
48,00 ден.
Во кошничка

135,00 ден.
54,00 ден.
Во кошничка

100,00 ден.
80,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
64,00 ден.
Во кошничка

190,00 ден.
76,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места