Додади коментар

Зошто животните?...

Зошто животните?...

190,00 ден.
Шифра на производ: 7100928

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 5 Велес
Бр. 6 Струмица
Бр. 8 Кочани
Бр. 9 Битола
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 18 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 24 Куманово
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 29 Кавадарци
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Дали си се запрашал зошто плачат крокодилите, зошто очите на мачките им светкаат во темница или зошто пингвините одат со кратки чекорчиња? Тука ќе ги најдеш одговорите на овие и на други прашања за животните

Издавач

Просветно Дело

Повез

Тврд

Јазик

Македонски

Година на издавање

2016

Број на страници

30

Димензии

20,30x13,70x1,20

Тежина гр.

231,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

170,00 ден.
Во кошничка

55,00 ден.
Во кошничка

190,00 ден.
Во кошничка

80,00 ден.
Во кошничка

55,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места