Со шведски во светот

Додади коментар

Со шведски во светот

Со шведски во светот

268,00 ден.
Шифра на производ: 7400212
ISBN: 978-9989-0-1060-6

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Ако сакате да патувате, или да работите во странство, ако сакате да ги научите современите шведски изрази, да се забавувате, да најдете стан и... Ако сте ученик, студент, ако знаете или треба да научите шведски јазик, ќе ви помогне овој исклучително практичен прирачник.

Автор

проф. Жељко Ќириковачки;

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек

Јазик

Македонско-шведски

Година на издавање

2016

Број на страници

167

Димензии

20,00x11,00x0,80

Тежина гр.

142,00

Писмо

Кирилица - Латиница

Останати производи од оваа група

Во кошничка

210,00 ден.
Во кошничка

210,00 ден.
Во кошничка

210,00 ден.
Во кошничка

210,00 ден.
Во кошничка

210,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места