Со шпански во светот

Додади коментар

Со шпански во светот

Со шпански во светот

210,00 ден.
Шифра на производ: 7400206
ISBN: 978-9989-0-0634-0

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Ако сакате да патувате или да работите во странство, ако сакате да ги научите современите шпански изрази, да се забавувате, да најдете стан и... Ако сте ученик, студент, ако знаете или треба да научите шпански јазик, ќе ви помогне овој исклучително практичен прирачник.

Автор

проф. Валерија Точиловац-Петровиќ;

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек

Јазик

Македонско-шпански

Година на издавање

2008

Број на страници

164

Димензии

19,50x10,70x1,00

Тежина гр.

146,00

Писмо

Кирилица - Латиница

Останати производи од оваа група

Во кошничка

210,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
Во кошничка

210,00 ден.
Во кошничка

210,00 ден.
Во кошничка

210,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места