Додади коментар

Бесрамникот Хипо

Бесрамникот Хипо

199,00 ден.
159,00 ден.
Шифра на производ: 7100447
ISBN: 978-9989-0-0715-6

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Издавач

Просветно Дело

Повез

Тврд

Јазик

Македонски

Година на издавање

2009

Број на страници

10

Димензии

20,90x20,70x1,10

Тежина гр.

316,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

200,00 ден.
80,00 ден.
Во кошничка

199,00 ден.
80,00 ден.
Во кошничка

150,00 ден.
60,00 ден.
Во кошничка

100,00 ден.
80,00 ден.
Во кошничка

495,00 ден.
396,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места