Додади коментар

Маркер за бела табла, црн

Маркер за бела табла, црн

45,00 ден.
Шифра на производ: 2МИ28122

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Маркери за табла, црн. Сува бришење. Мастило на база на алкохол. Врв на маркер 1 - 4 мм. Препорачуваме затворање по употреба и складирање во хоризонтална положба.

Производител

Милан

Останати производи од оваа група

Во кошничка

130,00 ден.
Во кошничка

30,00 ден.
Во кошничка

50,00 ден.
Во кошничка

35,00 ден.
Во кошничка

20,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места