Додади коментар

Самолепливи ливчиња 75х75 - зелени

Самолепливи ливчиња 75х75 - зелени

35,00 ден.
Шифра на производ: 2К47077

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

- Димензии: 75х75 - Број на ливчиња: 100 - Боја: зелена

Производител

Корес

Тежина гр.

45,00

Останати производи од оваа група

Во кошничка

85,00 ден.
72,00 ден.
Во кошничка

35,00 ден.
30,00 ден.
Во кошничка

25,00 ден.
21,00 ден.
Во кошничка

25,00 ден.
21,00 ден.
Во кошничка

100,00 ден.
85,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места